Szkólanap 2018

Tájékoztató!

A soron következő szkólatáborról nem adtunk részletes tájékoztatást eddig, mert abban reménykedtünk, hogy a sok nehézség ellenére meg tudjuk szervezni. Ez a gödöllői szervezők és a zsámbéki befogadók készséges együttműködése mellett sem sikerült.

Gödöllőn a tábor helyszíne egész nyáron át tartó építkezési terület az épület teljes átépítése miatt, és Zsámbékon is sok további munkálat folyik. Emellett sok segítő és tanár állapotbeli és egyéb kötelezettségek miatt nem, vagy csak korlátozott mértékben tudna részt venni a táboron.

Ezért úgy döntöttünk, hogy 2018-ban egy szkólás napot hívunk össze Máriabesnyőre, augusztus 15-re azoknak, akik erre el tudnak jönni.

A részvétel díjtalan!

Támogatást köszönettel elfogadunk a helyszínen, vagy bankszámlára utalva:

K&H Bank 10400494-71565552-51511012, Szkólanap 2018

PROGRAM

JELENTKEZÉS